מציג תוצאה אחת

קרא עוד >

מהו טוף גרוס?

בעולם הגינון המודרני, חיפוי קרקע הפך לאחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב ותחזוקה של גינות, פארקים ושטחים ציבוריים. בין מגוון חומרי החיפוי הזמינים, טוף גרוס בולט כפתרון מועדף, הודות ליתרונותיו הרבים ותכונותיו הייחודיות. טוף גרוס, סוג של אבן וולקנית טבעית, מציע דרך יעילה ומושכת לחפות ולהגן על הקרקע הקיימת, תוך שיפור מראה הנוף ויצירת סביבה אופטימלית לצמחייה.

כיצד מבנה טוף גרוס משפיע על הבחירה?

חיפוי קרקע בטוף גרוס מעניק שורה של יתרונות משמעותיים לגינות ולשטחים פתוחים. למשל:

1.     כחומר טבעי לחלוטין, טוף גרוס מוסיף מראה אורגני ואסתטי לכל סביבה נופית. הגוונים הנהדרים של האבן, כמו אדום, שחור ומעורב, מאפשרים יצירת קומפוזיציות מרשימות ומושכות עין.

2.     בשל מבנהו הנקבובי הייחודי, טוף גרוס מסייע בשמירה על לחות הקרקע ומפחית את קצב האידוי, ובכך מקטין את הצורך בהשקיה תכופה.

3.     טוף גרוס מספק בידוד מעולה לשורשי הצמחים ועוזר בוויסות הטמפרטורה של הקרקע.

טוף גרוס הוא פתרון חיפוי קרקע חסכוני יחסית, המעניק תמורה מצוינת לאורך זמן.

כיצד רמת החומציות ותכולת המינרלים של טוף גרוס משפיעות?

אחד היתרונות הבולטים של חיפוי טוף גרוס הוא ההשתלבות ההרמונית שלו עם מגוון רחב של סגנונות נוף וצמחייה. האבן הטבעית בגוון האדמדם מתכתבת היטב עם הירוק ויוצרת ניגוד מרשים ומלא חיים. באזורים עירוניים, טוף גרוס יכול להוסיף מראה טבעי ואלגנטי לצד מבנים ומשטחים מודרניים. כחיפוי לאזורים מוזנחים או בלתי מנוצלים, הוא מסייע ליצור חזות נקייה ומסודרת, תוך שמירה על מראה טבעי. טוף גרוס משתלב בקלות גם בפרויקטים של גינון ביתי, כמו חצרות, מרפסות וגינות גג. גודל האבן הקטן יחסית (4-8 מ"מ) הופך אותו לבחירה אידיאלית לאזורים קומפקטיים ומוגבלי שטח, שם הוא יוצר מרקם עדין ומלא חיים.

מחפשים טוף גרוס?

טי.אר.אף טרופ שיווק היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מתמחה בשיווק מוצרים לבית ולגן, כולל טוף גרוס. למידע נוסף, צרו קשר בטלפון 050-7647756. נשמח לעמוד לרשותכם.

phone icon Whatsapp icon